top of page

O nás

Obnovitelný nápad
 

DINAMO PELLET s.r.o. má sídlo v Havířov a obchoduje s nejlepší dřevěné pelety po celé Evropě, zejména s interst na italském trhu.
Díky dlouholetým zkušenostem v obchodování dřeva a vztah s nejdůležitějších a dobře organizované dřeva dodavatelů pelety s následným silným a odolným spolupráci největších a nejspolehlivějších logistické / dopravní společnosti, aby DINAMO peletu sro být vedoucí postavení v obchodním ekopaliv na evropském trhu.
Vzhledem k tomu, produkce je přímo řízena DINAMO peletu sro, může konečný zákazník vyhnout všem zbytečné náklady a provize identifikující společnost jako jedinečné referenční bod pro všechny obchodní kroky: z objednávky na dodání produktu.

Výrobky prodávané DINAMO WOOD & LOGISTIC sro zrodil z touhy navrhnout alternativní, odpovědné a obnovitelné zdroje vytápění.
Uvědomil si, že je důležité přírody jako nepostradatelný zdroj a zachovat produkci dřeva a dřevěných pelet, jsme opatrní, v první řadě do evropských norem je třeba dodržovat, aby nedošlo k poškození životního prostředí.

Vybíráme pouze certifikovaných společností FSC, aby zajistily cyklickou obnovu plantáží. Pouze je vybrán a distribuován DYNAMO peletu sro, pelety, který se narodil v takto: bezpečné, účinné a pečlivé spoření, k výrobě energie z obnovitelných zdrojů.
Commercializziamosolo produkty Certifikáty EN-EN PLUS A1 a A2-Plus.

DWL QUERCUS
tatry.png
guenther-stick.png
ruckhholz-webMINI.jpg

POUZE KVALITNÍ VÝROBKY

ENplus_Quality-seal_A1_CZ-310.png
ENplus_Quality-seal_A2_CZ-310.png
bottom of page